KONTAKTY

JEDNATEL / MAJITEL

 Ing. Václav Zeman

+420 602 409 363
v.zeman@kovosst.cz

ŘEDITEL

Ing.  Tomáš Přibyl

 +420 727 968 222
t.pribyl@kovosst.cz

JEDNATEL / OBCHOD – tuzemští zákazníci
správa budovy a strojů/expedice/kooperace

Tomáš Zeman

 +420 724 077 877
t.zeman@kovosst.cz

JEDNATEL / OBCHOD – zahraniční zákazníci

Bc. Michaela Přibylová 
 

 +420 602 526 868
m.pribylova@kovosst.cz

VEDOUCÍ VÝROBY

Pavel Herman

+420 721 404 234
p.herman@kovosst.cz

NÁKUP MATERIÁLU / PŘÍPRAVA VÝROBY

 Jan Otruba

 +420 723 687 715
j.otruba@kovosst.cz

TECHNOLOG / PROGRAMÁTOR

 Bořivoj Linhart

 +420 739 699 074
b.linhart@kovosst.cz

KONTROLA

Luboš Vrána / Jan Hais / Petr Caprata

+420 383 322 240
l.vrana@kovosst.cz /  j.hais@kovosst.cz / p.caprata@kovosst.cz

ÚČETNÍ

 Martina Krejčová

+420 383 327 752
m.krejcova@kovosst.cz

ÚČETNÍ

Monika Zemanová

+420 383 327 752
m.zemanova@kovosst.cz

NÁSTROJE / SOUSTRUŽENÍ

 Karel Fišer

 +420 723 237 314
k.fiser@kovosst.cz

NÁSTROJE / FRÉZOVÁNÍ

 Tomáš Mráz

 +420 606 191 984
t.mraz@kovosst.cz

KOVOS ST s.r.o.

IČ: 63250446
Strakonice, Řepice 123

Tel/Fax +420 383 323 038
Tel/Fax +420 383 327 752

www.kovosst.cz
info@kovosst.cz